În duminica a II-a după Paști, a Sfântului Apostol Toma, Înaltpreasfințitul Părinte Ioan, Arhiepiscopul Timișoarei și Mitropolitul Banatului, s-a aflat…
În preajma sfintelor sărbători ale Nașterii Domnului nostru Iisus Hristos, la parohia Timișoara-Iosefin sunt organizate o serie de activități pastorale…