În duminica a II-a după Paști, a Sfântului Apostol Toma, Înaltpreasfințitul Părinte Ioan, Arhiepiscopul Timișoarei și Mitropolitul Banatului, s-a aflat…
Vizită arhierească și binecuvântare de lucrări la Parohia Timișoara Iosefin
În duminica a II-a după Paști, a Sfântului Apostol Toma, Înaltpreasfințitul Părinte Ioan, Arhiepiscopul Timișoarei și Mitropolitul Banatului, s-a aflat…